Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident tragjik/ Makina përplas për vdekje fëmijën 3 vjeç

Aksident tragjik/ Makina përplas për vdekje fëmijën 3 vjeç

Rrogozhina është tronditur nga një ngjarje e dhimbshme. Një fëmijë 3 vjeç është përplasur nga një makinë dhe ka ndërruar jetë menjëherë.

Policia gjendet në vendngjarje dhe po punohet për të zbardhur shkaqet e plota të ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugorë Peqin – Rrogozhinë. Sipas policisë shtetasi M. V., 31 vjeç, duke drejtuar automjetin tip Volkswagen, ka aksidentuar shtetasin e mitur F. L., 3 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen si pasojë e plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.  Drejtuesi i automjetit është shoqëruar nga policia.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *