Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident zinxhiror ne Tetove, perplasen disa vetura

Aksident zinxhiror ne Tetove, perplasen disa vetura

Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Iliria në Tetovë ku tre vetura janë përplasur me njëratjetrën.

Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz por vetëm dëme të konsiderueshme materiale. Policia ka dal në vendngjarje dhe po heton rastin.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *