Home / Showbiz / Aksidentohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)

Aksidentohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)

Këngëtarja e njohur Fibi ka përjetuar një moment të frikshëm.

Fibi ka pësuar në aksident me makinë. Fatmirësisht këngëtarja shqiptare ka shpëtuar pa lëndime.

Ajo këtë moment e ka ndarë me të gjithë fansat e saj në profilin e saj në Instastory.

Fibi madje ka bërë shaka me atë çfarë ka ndodhur.

‘Hmm un gaboj dhe kshtu por gjeja me e bukur në ket foto esht ftyra qe ka bo Eva’, kishte shkruar ajo.

Nga kjo foto shihet se vetura e goditur./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *