Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksion policor në një bastore në Gostivar – (VIDEO)

Aksion policor në një bastore në Gostivar – (VIDEO)

Në një kontroll të realizuar të shtunën në mbrëmje rreth orës 22:00, nga ana e pjestarëve të policisë të sektorit për punë të brendshme Tetovë stacioni policor në Gostivarë, në një bastore sportive “S-Sport”, e lokalizuar në rrugën “201”, në Gostivarë, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “Bixhoz” janë konfiskuar: 5 televizorë, kompjuter, monitor, pajisje të ndryshme që shërbejnë për organizimin e lojërave të fatit si dhe 31 mijë denarë. Pajisjet janë konfiskuar në prezencë të të punësuarit me iniciale B.A 36-vjeçarë nga Gostivarit dhe po punohet në zbardhjen e plotë të të gjitha detajeve që ndërlidhen me punësimin e pa ligjshëm në bastore sportive pas çka do të pasoj padi adekuate. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *