Home / Showbiz / Aktori turk nuk e lejon të dashurën shqiptare të postojë foto në Instagram

Aktori turk nuk e lejon të dashurën shqiptare të postojë foto në Instagram

Aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman dhe e shoqja e tij shqiptare Almeda Abazi, janë bërë temë e diskutimeve në mediat turke. Kjo pasi që Almeda ka thënë para mediave se Tolgahani nuk e lejon atë t’i postojë disa fotografi të caktuara në rrjetin social Instagram.

Tolgahan ka ndërhyrë në bisedë duke e ndërruar temën që e shoqja ka hapur.

“Kemi marrë një ofertë për të luajtur bashkë në një film, por meqë gruaja ime nuk duket edhe aq e interesuar ka mundësi që do ta refuzojmë atë,” ka thënë ai.

Përndryshe aktori turk Tolgahan Sayisman është i njohur tek ne sidomos për rolin e tij tek seriali “Lale Devri”. Ai është në lidhje me ish misin Almeda Abazin që ka prejardhje shqiptare.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *