Home / Showbiz / Aktorja kosovare ‘godet me shuplakë’ Enver Idrizin (VIDEO)

Aktorja kosovare ‘godet me shuplakë’ Enver Idrizin (VIDEO)

Sportistët dhe aktorët gjithmonë përpiqen të bëjnë diçka të jashtëzakonshme për të kënaqur publikun.

Në emisionin ‘Odeon’ të këngëtarit të mirënjohur, Naim Abazi, Enver Idrizi është përkujdesur për shoun së bashku me aktoren e Kosovës, Qëndresa Loki.

Aktorja e “godet me shuplakë” Enver Idrizin, këtë mund ta shikoni në minutën e 18:40 sekonda.

Kjo ishte shaka, por jashtëzakonisht e ndërtuar mirë ashtu si di aktorja e Loki dhe ish-karateisti i mirënjohur Idrizi.
https://www.youtube.com/watch?v=DgYTrfNpvYo

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *