Home / Showbiz / Aktorja rrëfen tmerrin: Për pak vrara djalin tim

Aktorja rrëfen tmerrin: Për pak vrara djalin tim

Aktorja Anne Hathaway, e cila prej rreth një viti është bërë nënë, ka rrëfyer së fundmi një moment tmerri të saj me të birin.

E ftuar në emisionin “ The Tonight Show starring Jimmy Fallon”, ajo ka folur për një incident. Bëhej fjalë për një ditë në park, kur për pak ajo mund të kishte rënë mbi djalin e saj.

“Ne ishim një ditë në park dhe do të zbrisnim nga lisharësja. Unë rrëshqita e për një moment mendova se do të rrëzohesha mbi djalin tim.”, ka rrëfyer ajo.

Pavarësisht se tani i vjen për të qeshur, ajo tregoi se atë ditë u trondit shumë.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *