Home / Lajme / Alban Beqirit i duhen edhe 48 mijë euro për ta kompletuar shërimin nga leukemia

Alban Beqirit i duhen edhe 48 mijë euro për ta kompletuar shërimin nga leukemia

Alban Beqiri, 23 vjeçari nga fshati Baks, komuna e Skenderajt vuan nga leukemia akute – sëmundje e cila duhet trajtuar në Turqi dhe kushton 200 mijë euro.
 Pjesa më e madhe e parave është grumbulluar, kurse i nevojiten edhe 48 mijë euro për ta kompletuar shërimin e tij.

Kështu mund t’i ndihmoni Albanit:

Dërgo SMS nga e gjithë ZVICRRA për ta ndihmuar ALBAN BEQIRI

Albanin mund ta ndihmoni nga ZVICRA duke derguarSMS në nr.488me tekstin Alban 10

Këtë mund ta bëni nga te gjithë Operatoret qe operojn në Zvicer: Sëisscom, Sunrise,Salt,M-Budget,Yallo etj.

Shuma minimale qe mund ta dergoni është 1 Fr dhe shuma maksimale qe mund ta dergoni është 100 Fr.

Për ta derguar 1 Fr, shkruaj Alban 1

Për ti derguar 10 Fr, shkruaj Alban 10.

Për ti derguar 30 Fr, shkruaj Alban 30

Për ti derguar 100 Fr, shkruaj Alban 100

Familja Beqiri paraprakisht ju falenderon për kontributin tuaj!

Fjalët kyçe: Alban Beqiri, Leukemia

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *