Home / Kryesoret / Alimi: Jemi mirë e shëndosh! (Foto)

Alimi: Jemi mirë e shëndosh! (Foto)

Deputeti i BDI-së në rrjetet sociale ka nxjerrë disa fotografi ku shihen ai, Rexhail Ismaili, Xhevat Ademi dhe kryetari i posazgjedhur i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, 

Deputeti Alimi ka shkruar ”Miq të nderuar, jemi mirë e shëndoshë”.

Njoftohet se asnjë deputet i BDI-së nuk është lënduar.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *