Home / Lajme / Amvisa, kjo shpikje do tju ‘shpëtojë’ jetën (VIDEO)

Amvisa, kjo shpikje do tju ‘shpëtojë’ jetën (VIDEO)

Sa herë që flitet për pastërtinë në shumë reklama publicitare apo nëpër revista të ndryshmë, amviset e vërtëta të shtëpive kanë vëmëndjen maksimale.
Në kohën e sotme ku teknologjika i ka lehtësuar shumë punë shoqërisë sikshte si të ndodhte ndryshe që një objek si kjo furcë pastrimi xhamash të mos krijohej. Ajo është shumë praktike e thjeshtë e vogël dhe mbi të gjitha të mbaron punë shpejt.

Nuk është nevoja të hipni mbi dritaret shtëpive apo të merni pastrues me pagesë. Kjo pajisje vërtet ju kursen para.

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *