Home / Lajme / Kronika e zezë / Apel nga Uka Aliti, kryeshefi i zjarrfikësve

Apel nga Uka Aliti, kryeshefi i zjarrfikësve

Kryeshefi i zjarrfikësve Uka Aliti sot në rrejtin social facebook ka apeluar deri tek qytetarët e Tetovës që të kenë kujdes me zjarret pasi sot më 01.04.2017 në rrugën Shkup – Tetovë, është përhapur një zjarr i cili ka mundur të përhapet edhe më shum dhe të bëjë edhe më shum dëme materiale. Prandaj apelohen qytetarë të kenë më shumë kujdes.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *