Home / Kryesoret / Apel qytetarëve shqiptar në Shkup: Mos dilni nga shtëpitë !

Apel qytetarëve shqiptar në Shkup: Mos dilni nga shtëpitë !

Apel qytetareve shqiptar ne Shkup mos te dalin nga shtepite e tyre, pasi qe situata ne Shkup eshte e tensionuar. Mbani qetesin dhe qendroni ne vende te mbyllyra pasi ne Shkup vazhdimit po degjohen thirje kunder shqiptareve.

Prandaj që të mos eskalojë situata më të sigurt jeni nëpër shtëpitë tuaja.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *