Home / Showbiz / Armela ‘tradhton’ Damianon… (Video)

Armela ‘tradhton’ Damianon… (Video)

Teksa është ulur në oborr së bashku me Armelën dhe me Donën, Damiano kujton Vivin dhe Kein, të larguara një natë më parë nga shtëpia.

Ai thotë se kuzhina duket bosh pa praninë e Vivit, ndërsa për Kein, thotë se i duket se është ende në shtëpi.

Lexo edhe  Trupi i Vildane Zenelit është plastik apo i vërtetë? (Foto)

“Shtëpia duket shumë bosh kur largohen persona, pavarësisht marrëdhënieve me ta”, thotë Dona. “Dhe aq më keq kur ke pasur një marrëdhënie të mirë dhe e ke dashur atë”, thotë Armela

 

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *