Home / Lajme / Rajon / Arrestohen dy persona, e detyrojnë të miturin të marr para në shtëpi

Arrestohen dy persona, e detyrojnë të miturin të marr para në shtëpi

Dy meshkuj janë arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi e kishin detyruar një të mitur të marr para në shtëpi e t’ua jap atyre.

Kështu bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë, shkruan Indeksonline.

“Me 06.04.2017 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit dyshohet se përmes kërcënimeve e kanë detyruar viktimën mashkull K/Shqiptar (i mitur) që të marrë para në shtëpi dhe t’u jap të dyshuarve. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *