Home / Kryesoret / Arrestohet i mituri që vodhi para në një xhami

Arrestohet i mituri që vodhi para në një xhami

Policia e Kosovës ka identifikuar dhe më pas ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore ( i mitur). Ky person ditë më parë kishte vjedhur një shumë parash në një arkë në xhaminë e fshatit Begaj, të cilat ishin dhuratë e besimtarëve.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar”- njofton policia.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *