Home / Lajme / Rajon / Arrestohet i riu: Kërcënoi femrën se do t’ia publikojë fotot nudo

Arrestohet i riu: Kërcënoi femrën se do t’ia publikojë fotot nudo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë pasi që i njëjti ka shantazhuar një femër.
Sipas raportit të PK-së, i dyhsuari e kërcënoi vajzën se do ti publikoi disa foto intime të saj.

Ndëresa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *