Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohet shtetasi i Shqipërisë në Tetovë – (VIDEO)

Arrestohet shtetasi i Shqipërisë në Tetovë – (VIDEO)

Dje rreth orës 22:00 pjesëtarë të Policisë së Tetovës, kanë arrestuar 31 vjeçarin shtetas të Shqipërisë nga qyteti i Korçës i cili nuk ka patur asnjë dokument për identifikim dhe ka qëndruar ilegalisht në Maqedoni, transmeton Televizioni Koha.

Pas arrestimi ai është dorëzuar në njësinë për kriminalitet ndërkufitar, migracion, të huaj dhe riatdhesim për procedurë të mëtejshme dhe do të përballet me padi adekuate. /Tv Koha/

 

 

 

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *