Home / Kryesoret / Artan Grubi: Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili jemi mire por jemi te ngujuar

Artan Grubi: Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili jemi mire por jemi te ngujuar

Artan Grubu Ka shkuar Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili dhe unë jemi mirë për momentin. Për të tjerët nuk kam njohuri, uroj dhe shpresoj të janë mirë. Jemi të ngujuar, por shëndosh e mirë.

Mirënjohës të gjithëve që shprehet shqetësim dhe përkrahje.

Uroj që kjo marrëzi të kryhet sa më parë dhe apeloj deri tek secili nga ju që të mos bie pre e provokimeve.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *