Home / Lajme / Kronika e zezë / Babai e plagos djalin me armë zjarri për para në Gostivar

Babai e plagos djalin me armë zjarri për para në Gostivar

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gostivar.

Sipas policisë, A.S (1960) nga Gostivari, është fjalosur me djalin e tij B.S (1984) për çështje të parave dhe më pas ka nxjerr pistoletën dhe ka shtënën në drejtim të tij, duke e plagosur në krahun e majtë.

Me makinë të Ndihmës së Shpejtë ai është dërguar në spitalin e Gostivarit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *