Home / Lajme / Botë / Babai vret djalin për shkak të shëtitjes së qenit

Babai vret djalin për shkak të shëtitjes së qenit

Një burrë në Çikago qëlloi për vdekje djalin e tij 22 vjeçar pas një grindjeje sepse donte ta shiste qenin, grindje që përfubndoi në përleshje.

Policia ka deklaruar se të dy meshkujt të cilët nuk janë identifikuar kanë marrë plagë të shumta nga armët e zjarrit dhe u dërguan në spital, ku djali u shpall i vdekur.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *