Home / Lajme / Rajon / Bajram Rexhepi i nënshtrohet operimit

Bajram Rexhepi i nënshtrohet operimit

Ish-kryeministri Bajram Rexhepi, ka hyrë në operacion në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, në repartin e Kirurgjisë.

Operimi i tij ka filluar në orën 14:00 dhe është duke vazhduar akoma.

Këtë operacion është duke e udhëheqë neurokirurgu Arsim Morina.

E familjarët nuk kanë pranuar akoma të flasin për media rreth gjendjes shëndetësore të ish-kryeministrit Rexhepi.

Doktori Rexhepi i është nënshtruar këtij operimi pas dy sulmeve që ka pasur në tru.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *