Home / Showbiz / Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi (Foto)

Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi (Foto)

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni.

Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e saj.

“Kemi ardhur me zor, jo me personin që duam. Si ma ngecën mo këtë Damianon. O Zot i madh”, shprehet Armela.

E ndërsa Kei e pyet nëse ia ngecën, ajo thotë po./Big Brother/ 

Gjithashtu lexo

Nora Istrefi luftë për ta fshirë këtë foto nga interneti (Foto)

Këngëtarët bëjnë shumë foto. Disa u dalin të mira, e disa…Epo, varet shumë edhe nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *