Home / Showbiz / BB9/ Ervini ‘përplaset’ me liderin e shtëpisë: Nuk je këtu për të bërë policin! (Foto)

BB9/ Ervini ‘përplaset’ me liderin e shtëpisë: Nuk je këtu për të bërë policin! (Foto)

Lupçe e ka marrë pak me stres detyrën e liderit të shtëpisë, kjo edhe sepse një pjesë e banorëve nuk i pëlqen të marrë urdhra nga ai.

Ervini e ka vënë re këtë situatë dhe i sugjeron Lupçes që të mos debatojë me banorët e tjerë që të mos stresohet, por të ndajë detyrat.

“Ti nuk je për të bërë policin të kontrollosh i bëjnë apo s’i bëjnë punët. Ti ndaj detyrat, ne jemi të gjithë të barabartë”, i thotë Ervini, Lupçes.

Më tej Lupçe-Ervin-Xheni bien në një mëndje se nuk është normale që gjithsecili të hyjë dhe të gatuajë për vete.

“Të gatuaj një për të gjithë, pastaj kush nuk është ngopur të bëjë edhe ndonjë gjë tjetër”, thotë Lupçe, ndërsa Ervini i thotë se”Prandaj të them mos bëj policin”, duke sjellë në vëmendje keqsjelljen e Fiorentinës në javën e saj si lider.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *