Home / Lajme / Maqedoni / BDI demanton Alsat-M për dhunën në Kuvend

BDI demanton Alsat-M për dhunën në Kuvend

BDI përmes një kumtese demanton kronikën e sotme e cila u transmetua në Alsat-M, në të cilën apostrofohen deputetët e BDI-së se nuk janë sulmuar nga protestuesit dhe e vlerëson si kronikë tendencioze, nxitëse dhe tërësisht spekulative, transmeton Televizioni Koha .

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *