Home / Lajme / Rajon / Behgjet Pacolli: Ramush, të presim!

Behgjet Pacolli: Ramush, të presim!

Presidenti i Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka uruar lirimin e liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt.

Ai në facebook ka shkruar “Urime Ramush, urime Kosovë! Drejtësia sot ka folur. Të presim!”

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *