Home / Kryesoret / Bejta: Të Enjten do inaugurojmë Urën e re, projektin jetike për qytetin e Gostivarit

Bejta: Të Enjten do inaugurojmë Urën e re, projektin jetike për qytetin e Gostivarit

Të nderuar qytetarë të Gostivarit. Kam nderin t’ju bëj me dije se ditën e enjte, me fillim në ora 14:00, do të bëhet inaugurimi i urës dhe rrugës së re ”101” në qytetin e Gostivarit.

Të gjithë jeni të mirëseardhur në këtë eveniment që e organizojmë për të përuruar një ndër projektet jetike për qytetin dhe qytetarët e Gostivarit.

Me respekt,
Nevzat Bejta – Kryetari i Komunës së Gostivarit

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *