Home / Lajme / Rajon / Benzi luksoz godet burrin me biçikletë dhe e tërheq zvarrë në rrugë (VIDEO)

Benzi luksoz godet burrin me biçikletë dhe e tërheq zvarrë në rrugë (VIDEO)

Një ngjarje aksidentale është shënuar sot në Tiranë, teksa një mjet, tip “Mercedes-Benz C-Class” me targa AA 066 PL ka goditur një kalimtar me biçikletë.
JOQ raporton se shoferi ishte në gjendje të dehur dhe është larguar nga vendngjarja, ndërkohë që qytetari i goditur ka thyer këmbën dhe është lënë në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur tek kryqëzimi i burgut 313 përballë Arkivës së Shtetit.

Mungesa e korsive të biçikletave në kryeqytet dhe jo vetëm është një ndihmesë që aksidente të tilla të ndodhin, pa harruar këtu edhe mungesën e përgjegjësisë së shoferëve.

{“videoid”: “1112904”, “sid”:”4″}

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *