Home / Showbiz / Besi dhe Xhensila tregojnë shtëpinë e re, ja detajet (Foto)

Besi dhe Xhensila tregojnë shtëpinë e re, ja detajet (Foto)

Çifti i njohur shqiptar ka njoftuar se së shpejti do të kurorëzojë lidhjen disa vjeçare në martesë.
Në planet e dasmës Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë dhe një shtëpi të re.

Xhensila ka publikuar një pjesë të shtëpisë së re.

Këngëtarja ka treguar oxhakun e shtëpisë, i gjithi i bardhë duke zbuluar edhe një detaj shumë interesant.

Në dy anët e oxhakut janë gdhendur inicialet e saj dhe të Bes Kallakut, pra një B dhe një Xh. “Mezi po pres. Shtëpia ime e re”, shkruan këngëtarja./ Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *