Home / Kuriozitete / Blen byrek, por shokohet nga ajo që gjen brenda (Foto)

Blen byrek, por shokohet nga ajo që gjen brenda (Foto)

NJË QYTETAR KA BLERË BYREK NË NJË BYREKTORE NË ELBASAN, POR KA SHTANGUR NGA AJO QË KA GJETUR BRENDA TIJ.

“Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket kishte më tepër hekur se sa spinaq.

Po ta shikoni me vëmendje vidën ka ngjyrën e ndryshkut. Se çfarë po hamë një dreq e di. Ndërkohë më poshtë keni edhe videon nga kamerat e dyqanit pasi ika nga byrektorja që kanë kapur momentin kur e zbuloj vidhën në byrek”.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *