Home / Showbiz / Blero dhe Mihrije Brahës iu ikë aeroplani, mbesin në aeroport (Foto)

Blero dhe Mihrije Brahës iu ikë aeroplani, mbesin në aeroport (Foto)

Këngëtarët e njohur Blero dhe Mihrije Braha duket se janë përballur në një ngjarje aspak të këndshme ditën e sotme (e shtunë).

Megjithatë buzëqeshja në fytyrat e tyre nuk mungon!

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *