Home / Kryesoret / Borë në Kodrën e Diellit (FOTO)

Borë në Kodrën e Diellit (FOTO)

Në rrjetet sociale janë ndarë fotografi në të cilat shihet se ka borë në Kodrën e Diellit.

Qendra e skijimit është nën dëborë, ndërkaq sipas paralajmërimet e DHPM-së, nga e mërkura dhe natën e së enjtes, na pret një valë e re e të ftohtit, e cila do të jetë e shoqëruar me frymë të fuqishme dhe dëborë në vendet male, veçmas në veri të Maqedonisë.

Borë sot ka pasur edhe në Mavrovë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *