Home / Lajme / Rajon / Breshëri plumbash në Shkodër

Breshëri plumbash në Shkodër

Breshërimi armësh janë dëgjuar pranë një ish-fabrike në qytetin e Shkodrës.
Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme rreth orës 17:00, në Shirokë, tek një ish fabrikë.

Policia pasi shkoi në vendin e ngjarjes gjeti dhe bllokoi gjashtë gëzhoja kalibër 7.62 mm, një pushkë me një krehër pa fishek.

Dyshimet paraprake flasin për një konflikt mes disa personave ndërkohë që rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *