Home / Kryesoret / Bujar Osmani janë sulmuar edhe deputetët e Bdi-së por janë në gjendje të mirë dhe stabile

Bujar Osmani janë sulmuar edhe deputetët e Bdi-së por janë në gjendje të mirë dhe stabile

Zëdhënësi i Bdi-së Bujar Osmani para disa çastesh informoi që edhe disa deputet të Bdi-së janë sulmuar nga huliganët maqedonas por paralajmëron qytetarët që të jenë të kujdesshëm dhe mos bijen pre e provokimeve./Tv Koha

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *