Home / Showbiz / Burri i Adelina Thaçit kthehet në Prishtinë. Kjo është gjendja shëndetësore e tij

Burri i Adelina Thaçit kthehet në Prishtinë. Kjo është gjendja shëndetësore e tij

Deputeti kosovar Bardhyl Meta pak muaj më parë është diagnostifikuar me kancer dhe po kurohet në Gjermani.

 Në gjithë këtë rrugëtim të vështirë të tij, ai e ka pasur mbështetjen e pa kursyer të së shoqes, Adelinës, shkruan “Kosovarja”.

Meta është kthyer për pak ditë në Prishtinë duke ju bashkuar vajzave të vogla dhe pjesës tjetër të familjes.

Bashkëshortja e tij, këngëtarja Adelina Thaçi, thotë se si në shtëpi nuk ka.

Sigurisht bëhet edhe më bukur kur pranë e ka të shoqin, babain e vajzave të saj, shkruan “Kosovarja”.

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *