Home / Moda / Buzë të kuqe, aksesorë dhe punxhe mëndafshi të ri: “Top street style” në rrugët e Milanos

Buzë të kuqe, aksesorë dhe punxhe mëndafshi të ri: “Top street style” në rrugët e Milanos

Nëse duhet besuar Italianeve – këtë pranverë ngjyrën e kuqe do ta veshim më shumë se të gjitha ngjyrat tjera.

Tufë lulesh të kuqe për flokë, shapka të kuqe Gucci të hapura, sandale të kuqe me fjongo lëkure dhe kitten taka, buzëkuq i kuq, mini çanta të kuqe, mantele të kuqe. Nuancat e të kuqes kanë mbushur rrugët e Milanos gjatë FW- (Fashion Week), si dhe punxhet e pazakontë të lëmuar me bishtalec rreth kokës.

Shikoni detajet më interesante të street style nga Milano në galerinë tonë, dhe për depërtim në portofolin e fotografes ruse Kseniya hyni në webfaqen e saj.

Gjithashtu lexo

Ja sesi të detoksifikoni të gjithë trupin përmes këmbëve tuaja!

Kjo është një metodë e lashtë kineze që do t’ju ndihmojë të detoksifikoni të gjithë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *