Home / Kryesoret / Çavkov nuk do t’i ikë përgjegjësisë

Çavkov nuk do t’i ikë përgjegjësisë

Askush nuk do të ikë nga përgjegjësia për veprimet e tij, kanë porositur nga LSDM.

“Joprofesionalizmi dhe moskujdesi për sigurinë e qytetarëve me dhunën e djeshme në Kuvend arriti majën e saj. Çavkov është realizues i Gruevskit, së bashku me Ivanovin dhe Velanovskin dhe dyfytyrësia nuk mund t’i ndihmoj”, kanë thënë nga LSDM.

Nga kjo parti paralajmërojnë se po vjen koha e profesionalizmit në Ministrinë dhe stabilizimin e sistemit të përgjithshëm të sigurisë në shtet.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *