Home / Lajme / Rajon / Çdo popull ka Qeverinë që meriton!

Çdo popull ka Qeverinë që meriton!

Ish-deputeti i PS Andis Harasani ka folur për krizën politike në vend dhe bisedimet mes Ramës e Metës për koalicionin e ri.

Në një status në Facebook, Harasani ka përmendur disa vendime që janë marrë nga qeveria, për të cilat populli nuk reagon, por merren me telenovelën e takimit Rama-Basha.

Ish-deputeti i PS ka dhe një këshillë për qytetarët shqiptarë, që mos të ankohen më vonë pasi e meritojnë qeverinë që kanë.

Statusi në facebook i Andis Harasani:

Te gjithe merren me kur do takohet Luli me Ramen.

A u nda LSI?

A u pajtua Rilindja?

Dhe nderkohe: 1. Rruga e Arbrit te cilen kinezet e benin per 200 mln jepet per 300 mln euro!

2. Falen 20,000 m2 toke ne mes te Tiranes dhe perjashtohet kompania nga 15 vite taksa.

3. Kalohet pa zhurme plani I Tiranes dhe mbushet Tirana prape me beton! E shume e shume te tjera.

Dhe njerezit vazhdojne zihen me njeri tjetrin per Lulin, Ramen e Meten

CDO POPULL KA QEVERINE QE MERITON

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *