Home / Showbiz / Chloe shfaqet super seksi në Maldive (FOTO)

Chloe shfaqet super seksi në Maldive (FOTO)

Chloe Goodman është duke shijuar pushimet luksoze në Maldive dhe duket në një formë të mrekullueshme. Bukuroshja e “Ex on the Beach” kishte veshur bikini ngjyrë rozë dhe po lundronte me një motori uji. E kush tjetër mund t’i japë motorit të ujit si ajo?!

23-vjeçarja po merrte disa rreze në diell dhe e kaloi pjesën më të madhe të kohës në ujë, duke nxjerrë në pah format e saj trupore, për tu pasur zili.

Por edhe pse kaq e bukur dhe seksi, ajo vazhdon të jetë ende ‘single’.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *