Home / Sport / “Çmendet” futbollisti: Nokauton kundërshtarin dhe gjyqtarin, përjashtohet përjetësisht (VIDEO)

“Çmendet” futbollisti: Nokauton kundërshtarin dhe gjyqtarin, përjashtohet përjetësisht (VIDEO)

Futbollisti i Caneles, Marco Concalves, është përjashtuar përjetësisht nga klubi i tij, pasi nokautoi një lojtar kundërshtar dhe gjyqtarin.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *