Home / Lajme / Kronika e zezë / “Çmendet” njeriu, tenton të vrasë kunatin me sëpatë

“Çmendet” njeriu, tenton të vrasë kunatin me sëpatë

Policia e Fierit vuri në pranga një 61 vjeçar, banues në fshatin Mbyet për akuzën e dhunës në familje.

Petrit Begaj ra në pranga, ndërsa blutë e Fierit bëjnë me dije se arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur me sëpatë kunatin e tij, shtetasin G.D, 53 vjeç, banues në lagjen “1 Maj” Fier, si edhe ka dëmtuar disa vazo lulesh në banesën e tij”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Dhunimi i banesës”.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *