Home / Showbiz / Cozman ia kafshon Bleronës të pasmet (FOTO)

Cozman ia kafshon Bleronës të pasmet (FOTO)

Një pamje e publikuar në Instastory nga Labinot Gashi ka zgjuar shumë habi.
Në disa video, shihet se shumë emra të njohur ishin mbledhur në një vend, e padyshim se aty nuk ka munguar as moderatorja Blerona Zeqiri.

Por, vëmendjen më të madhe e ka marrë afërmiteti i Cozman dhe Bleronës.

Në pamje, shihet se reperi ka kafshuar prezantuesen në të pasme dhe nga pamjet të dy shihen të qeshur.

E se a ka diçka më shumë mes tyre, apo thjesht një argëtim çasti, e dinë ata.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *