Home / Showbiz / Dani e quan artist playback, ja si i përgjigjet Sabri Fejzullahu (VIDEO)

Dani e quan artist playback, ja si i përgjigjet Sabri Fejzullahu (VIDEO)

Sabri Fejzullahu, ka qenë i ftuari I kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit më të shikuar në vend, Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij.Ndër të tjera, këngëtari iu ka përgjigjur Danit, pasi që ky i fundit e ka quajtur Sabrin artist playback.
Se çfarë i ka thënë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *