Home / Kryesoret / DAP do të shpenzojë 10 mijë euro për sigurimin e objekteve

DAP do të shpenzojë 10 mijë euro për sigurimin e objekteve

Gjashtë milionë denarë pa TVSH do të shpenzojë DAP për 24 orë sigurim fizik të objekteve në Shkup dhe Manastir për periudhë një vjeçare,

Në Zyrën për blerje publike është shpallur konkurs për blerje të shërbimeve për siguri të pronës.

Kriter për dhënien e tenderit është çmimi më i ulët. Afati për dorëzimin e ofertës është më 18 prill.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *