Home / Showbiz / Dasma e Fabian Topollaj, çifti kërcen nën valsin e këngës kushtuar Olldashit

Dasma e Fabian Topollaj, çifti kërcen nën valsin e këngës kushtuar Olldashit

Anëtari i djathtë i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj,  së bashku me partneren e tij kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë këtë fundjavë.

Eventi madhështor i dasmës së tyre u zhvillua mes miqsh dhe njerëz të dashur të çiftit. Ata kanë kërcyer valsin e tyre nën ritmet e këngës që deputeti I Partisë Demokratike Astrit Patozi i ka kushtuar deputetit demokrat dhe mikut të tij të ndjerë, Sokol Olldashi.

Ky ishte momenti prekës dhe surpriza që ata i kushtuan të ndjerit, ish deputetit të Partisë Demokratike. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme ku Fabiani dhe Eva kërcejnë në ritmet e kësaj kënge të ndjerë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *