Home / Lajme / Rajon / Daut Haradinaj: Lirimi i Ramushit ua lehtëson dhimbjet familjarëve të dëshmorëve

Daut Haradinaj: Lirimi i Ramushit ua lehtëson dhimbjet familjarëve të dëshmorëve

Daut Haradinaj, vëllai i ish-komandantit të UÇK-së, Ramush Haradinajt ka dal me një dedikim të veçantë për dëshmorët e fshatit Preljep pas lirimit ta Ramushit nga gjykata franceze.

“Lirimi i Ramushit sot në ditën e përkujtimit të dëshmorëve të Prejlepit dhe gjithë familjarëve që përkujtojnë dëshmorët ua lehtëson dhimbjet. Lavdi gjithë dëshmorëve!”, ka shkruar Daut Haradinaj në profilin e tij në “Facebook”.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *