Home / Kryesoret / Deputetët e Lëvizjes Besa nuk janë në rrezik

Deputetët e Lëvizjes Besa nuk janë në rrezik

Vazhdon situata kaotike në Kuvendin e Maqedonisë ku protestuesit janë futur në hapësirat e brendshme dhe kanë sulmuar gazetarët dhe deputetët e shumicës parlamentare,

Raportohet se ka gazetarë të sulmuar, por edhe deputetë. Jozyrtarisht thuhet se Ziadin Sela është në gjendje kritike. Disa deputet të BDI-së (Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili dhe Artani ) janë mirë, por nuk ka informata për të gjithë.

Bëhet e ditur se deputetët e Lëvizjes Besa janë të gjithë shëndoshë e mirë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *