Home / Kryesoret / Deputetët e LSDM-së: Artan Grubi na e shpëtoi jetën (FOTO)

Deputetët e LSDM-së: Artan Grubi na e shpëtoi jetën (FOTO)

Deputetët maqedonas të LSDM-së Hari Llokvenec dhe Stefan Bogoev, kanë  përgenjeshtruar për maktel.mk shpifjet ndaj Artan Grubit duke thënë se deputeti i BDI-së është flijuar për ti shpëtuar ata.

“”Menjehere pasi filluan te na biejn, Artan Grubi na kapi nga leckat dhe filloi te na terhej jashte nga hapesira e salles ne drejtim te nje hapesire tjeter me c’rast ate e sulmuan, grushtuan dhe e grithën. Na vjen shunë keq që tash po shpifin kinse ai ka qenë aty me protestuesit, NUK ËSHTË ASHTU. Ai i flijua që të na shpëton meve, jetën tonë ia kemi borxh Artanit.” thonë dy deputetët.
Kjo u konfirmua edhe nga Deputeti Hari Llokvenec i LSDM dhe nga Kryetari i rinisë sē LSDM-së Stefan Bogoev, njeherësh edhe deputet i kësaj partie.
Ndryshe Grubi shihet edhe duke iu afruar deputetëve femra duke ju ndihmuar të zbresin nga ballkoni për ti shpëtuar nga huliganët e tërbuar maqedonas.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *