Home / Lajme / Rajon / Detajet/ Kush ishte 18-vjeçari i burgosur që i dha fund jetës në qeli

Detajet/ Kush ishte 18-vjeçari i burgosur që i dha fund jetës në qeli

Një lajm i rëndë ndodhi pasditen e sotme në burgun e Shënkollit, ku një 18 vjeçar ka humbur jetën.
Ai ka mbërritur në spital i vdekur, thonë se ai ka mbërritur i vdekur rreth orës 16:00. Mësohet se i riu është Albi Luka, 18 vjeç dhe vuante dënimin në këtë burg. Luka, nga Burreli dhe me banim prej vitesh Fushe-Kruja i dha fund jetës duke u vet helmuar në qeli me gaz.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *