Home / Kryesoret / DHP nxjerr në shitje mallra të konfiskuara me çmime mjaft të lira

DHP nxjerr në shitje mallra të konfiskuara me çmime mjaft të lira

Drejtoria e të Hyrave Publike (DHP) më 12 prill do të organizoj ankand dhe shitje komerciale të mallrave të konfiskuar nga obligues tatimor,

Ofrohen televizorë, vetura, automjete transportuese, kumpjuterë, monitorë, e shumë gjëra tjera, me çmime mjaft të lira. Për të interesuarit, të dhënat e plota rreth këtij ankandi mund t’i gjeni në këtë vegëz.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *