Home / Showbiz / Dikur u bë i famshëm me thënien “Ktheje ka Zagrebi se ta rrok ma mirë”, sot aktori punon si taksist (Video)

Dikur u bë i famshëm me thënien “Ktheje ka Zagrebi se ta rrok ma mirë”, sot aktori punon si taksist (Video)

Abedin Morina është një nga ikonat e humorit shqiptar.

Personazhet që i sillte për publikun shqiptare ishin dhe mbeten mjaft të dashura për të gjithë.

Ai asnjëherë nuk e braktisi këtë profesion, por kjo e fundit atë.

Kujtohet me thënien ‘Ktheje ka Zagrebi se ta rrok ma mirë’, transmeton Telegrafi.

Aktori për të mbijetuar dhe të mbajë familje është i detyruar të punojë edhe si taksist.

Morina tregon për fillimet dhe kohën kur ishte më aktiv në këtë fushë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *